Jessica Swallows Jessica Swallows
Aktiv for 9 timer siden

2 billeder

Jessica SwallowsJessica Swallows

Jessica Swallows

Alder
43 år
Kropsbygning
Slank
Sprog
dansk, engelsk

Villig og fræk cross dresser søger mænd, kvinder, par, trans, CD, TS til pervers leg. Jeg elsker at kysse, sutte pik, slikke fisse, sluge sæd og tis, og blive kneppet i mun…

Læs mere

Yderligere info

Alder
43 år
Profiltype
Trans
Højde
180 cm
Vægt
75 kg
BH-skål
I+
Besøg hos mig
Ja
Besøg hos dig
Ja
Hårfarve
Blond
Øjenfarve
Grøn
Kropsbygning
Slank
Nationalitet
Danmark
Sprog
dansk, engelsk

Om mig

Villig og fræk cross dresser søger mænd, kvinder, par, trans, CD, TS til pervers leg. Jeg elsker at kysse, sutte pik, slikke fisse, sluge sæd og tis, og blive kneppet i munden og numsen. Når vi mødes er jeg klædt i sort PVC og lingerie, store falske silicone bryster, de vildeste stripper støvler, korset, fuld makeup, falske øjenvipper, og en rigtig fin paryk. Min danske numse er hårfri, skyllet, ren og klar til analsex og leg uden for mange overraskelser. Under PVC tøjet, er jeg glatbarberet over hele kroppen. Jeg er passiv, men dildoer kan osse noget. Det er ligemeget hvordan du ser ud.

Før du læser videre, vil jeg høre om det følgende kunne vække interesse: Op til 1 times bukkake, med mange fyre på samme tid og mig på knæ i midten. Når du er færdig kan du smutte eller komme en gang til. Pris ide 250. Skriv hvis det lyder interessant.

I mange år har jeg drømt om at være prostitueret, men har ikke haft mulighed for det. Indtil nu. Der går forbløffende meget tid og penge med at lege dame. De penge jeg be'r om falder på et tørt sted. Et par ekstra støvler. Nye hoftepuder. En ekstra paryk. Hold-up strømper. Måske vil jeg anskaffe et speculum. Hvis du vil bidrage til min Amazon ønskeliste, vil det være vildt fedt. Sendes på forespørgsel.

Min erfaring er at vi når det meste på en time, men hvis vi er godt i gang, siger jeg ikke stop. Du må komme så mange gange du vil. Blowjob er uden kondom, og du må tisse og komme i min mund - jeg drikker og sluger med glæde. I numsen er med kondom. Fisting med nitril handske (jeg har nogen med). Du må gerne aftale fisting med mig en dag i forvejen, så jeg har tid til at skylle mit smukke indre helt igennem.

Blowjob uden ✅ Kom i munden ✅ Sluger sæd ✅ Tis i munden ✅ Sluger tis ✅ Deep throat ✅ Throat fuck ✅ Slik fisse ✅ Anal med ✅ Slik min røv ✅ Slik min pik ✅ Tungekys ✅ 69 ✅ Fisting ✅ Gangbang ✅ Bukkake

Jeg tager imod besøg
- tirsdag kl. 06 og 18-24
- onsdag kl. 06 og 18-20

Hos mig: 1 time 500 kr, 2 timer 750 kr
Hos dig: 1 time 750 kr, 2 timer 1000 kr
Gangbang: Efter aftale.

Jeg prøver at svare på alle henvendelser men skriv gerne igen, hvis jeg ikke har givet lyd fra mig. Tak for interessen!

Jessica 💋💋💋

#trans #cd #sissy #owo #cim #blowjob #swallow #anal #fisting #watersports #piss #throatfuck #deepthroat #gfe #69 #facesit #aalborg #nørresundby #incall #outcall #bukkake #orgy #megafransk #nordjylland

Services

Sex & oral

  • Fransk / blowjob
  • Megafransk
  • Deep throat
  • 69
  • Anal
  • Kys / tungekys

Oplevelse

  • GFE / kæresteoplevelse

Priser

Tid & priser

60 minutter
500,00 kr.
120 minutter
750,00 kr.

Lokation

Primær lokation

Aalborg

Billeder & video

Jessica SwallowsJessica Swallows